• Adres: Dumlupınar mahallesi ankara caddesi no:36A Kartepe/KOCAELİ
  • E-Mail: info@akhoses.com.tr

Hakkımızda

AKHOSE Hidrolik & Pnömatik Sistemleri

2023 yılında Ercan AKPINAR tarafından kurulan AKHOSE Hidrolik & Pnömatik Sanayi Ticaret LTD.ŞTİ. sektörün ihtiyaç duyduğu hidrolik hortum, rakor, paslanmaz borular, paslanmaz fittings, pnömatik hortum ve bağlantı elemanları, sızdırmazlık ürünleri,vanalar vb. ürünlerin tedarik gibi hertürlü ihtiyacına cevap vermek üzere sektöre dahil olmuştur. Detaylı ürün gruplarını 10 yıllık tecrübesi ve tecrübeli iş arkadaşları ile çözümleyerek sektörde öne çıkmaya başlamıştır.

Yakın zaman içerisinde müşteri portföyünü günden güne kurumsal firmaları da ekleyerek bölge içinde ve dışındaki ihtiyaçları karşılamaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışına ithalat ihracat yapmaya başlayan firmamız aynı zamanda hidrolik hortumların 7/24 preslenmesi gibi çözümlerde üreterek bölgedeki makina imalat sektörü ve fabrikalara hizmet vererek üretimin durmasına engel olmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılayan, ürün kalitesinde tutkulu, çalışanların güven duyduğu, müşterilerin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarının kalıcı olduğu kurum kültürüne sahip firmamızla birlikte sektörde öncü, yaratıcı çözümler sunan, bireye ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

İletişime Geç

AKHOSES olarak inovatif Ürün Çözümleri sunuyoruz. Profesyonel takım arkadaşlarımızla en uygun fiyatlarla efektif ve etkili çözümlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Özel olarak geliştirilmiş teknolojiye dayalı çeşitli endüstriyel uygulamalar için ileri çalışmalar üretecek teknolojiye ve tesise sahibiz. Müşterilerimizin değişken ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Hidrolik & pnömatik sistemleri ile ilgili her türlü istek ve ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyoruz.

  • En Son Teknolojik Ekipman
  • Sertifikalı Ürün & Hizmet
  • Zamanında Teslimat
  • En iyi Markalar

İş Akışımız

1

KEŞİF

Yenilikçi fikirler ve vizyon ile gelecek odaklı çözümler üretiyoruz
2

HİZMET

Uygun fiyatlarla doğru zaman ve doğru kalitede ürünler
3

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis
Bültenimize Abone Olun

Firmamızdan son gelişmelerden haberdar olun